Apdaila

Molio tinkas

Molis kaip statybinė medžiaga naudojamas jau daugelį amžių. Šiandien žmonės tausodami savo sveikatą bei aplinką atsigręžia į laiko patikrintas medžiagas. UAB „Ecococon“ vietoje įprasto tinko gamina bei naudoja ekologišką molio tinką, kuris savo savybėmis pralenkia įvairias dirbtines medžiagas.

Molio tinkas – tai statybinė medžiaga, kuri yra pagaminta iš molio, sutrinto į miltelius, smėlio, kreidos, celiuliozės. Papildomos natūralios medžiagos, be paties molio, įmaišomos dėl to, kad tinkas įgytų daugiau atsparumo, išdžiuvęs netrupėtų ir neskilinėtų. Be to, yra įvairių tinko spalvų, kurios išgaunamos įmaišant organinių pigmentų. Erdvės eksperimentavimui ir kūrybai yra į valias ne tik dėl spalvų bei išskirtinumo, bet ir dėl to, kad galima išgauti skirtingas paviršiaus faktūras, pvz., maišant su nendrėmis, šiaudais, šlifuojant.

Kelmolis produkcija

UAB „Kelmolis“ pagrindinė veikla – medienos impregnantų gamyba. Lietuvoje augant medinių namų statybų paklausai bei formuojantis gyvenimo natūralioje aplinkoje vertybėms, medis vis dažniau naudojamas kaip pagrindinė statybinė medžiaga. Medinių namų savininkai susiduria su problema, kaip išlaikyti nepakitusią medienos išvaizdą daugelį metų, t.y. patikimai apsaugoti medieną nuo drėgmės, spalvų pokyčio bei pelėsio. Įmonė gamina ekologišką natūralų medžio impregnantą, naudojamą vidaus ir lauko darbams. Siūlomas gaminys yra augalinės kilmės – pagamintas iš linų sėmenų aliejaus ir pačių pažangiausių sudedamųjų dalių.

Norint apsaugoti medieną nuo įvairių neigiamų poveikių nepakanka tik vienos universalios priemonės. Atsižvelgdami į tai, kad Lietuvos rinkoje vyrauja įvairios kokybės mediena, UAB „Kelmolis“ specialistai, bendradarbiaudami su Vokietijos dažų technikais, sukūrė unikalios sudėties produktą.

Gruntas PRG 30 skirtas šlapiai ir sausai medienai. Jo sudėtyje nėra chloro. Jis suteikia stiprią apsaugą nuo žalingo aplinkos poveikio. Tai labai aktualu žmonėms, kurie, pasistatę rastinį namą, natūraliai jį džiovina. Panaudojus PRG 30, namas džius greičiau ir išliks šviesus.

Visai neseniai bendrovė, reaguodama į vartotojų poreikius, pradėjo gaminti  labai švarų produktą EKOMASS, kuris skirtas vidaus darbams. Impregnantas išsaugo natūralią medžio spalvą, greitai džiūsta, yra atsparus drėgmei, trinčiai ir nešvarumams.

Tai natūralus, bekvapis (sudėtyje nėra cheminių skiediklių), nekenksmingas žmogaus sveikatai ir aplinkai produktas. 

EKOMASS taip pat skirtas pirčių ir saunų apdailai.

Pagrindiniai privalumai, kodėl verta rinktis ekologinį natūralų medžio impregnantą:

•100% ekologiškumas;

•Ilgaamžiškumas;

•Medienos apsauga nuo atmosferinės drėgmės ir pelėjimo;

•Plati spalvinė gama;

•Gražiai padengia paviršių išryškindamas natūralią medžio faktūrą;

Nekenksmingas sveikatai, todėl su juo gali dirbti ne tik profesionalai, bet ir mėgėjai.Techninės specifikacijos

Rudas molio tinkas

13

Tai ypatingas mišinys be dirbtinių priedų, gautas tiksliai suderinus reikiamus natūralius komponentus. Išsiskiria šilta spalva, turi visas molio tinkui būdingas savybes: reguliuoja drėgmės kiekį, sugeria kvapus, neleidžia kauptis pelėsiui (t. y. veikia kaip natūralus fungicidas), puikiai izoliuoja šilumą, o karštu metų laiku patalpas apsaugo nuo išorinio karščio.

Skirtas vidaus darbams bei įvairiems paviršiams. Galima sukurti įvairias paviršiaus tekstūras, taip pat siekiant įgyvendinti savo interjero kūrimo norus, gali būti maišomas su baltu molio tinku.

Nurodyta kaina už 1 toną molio tinko.

Baltas molio tinkas

post_8851 copy

Ekologiškas šviesios ir švelnios spalvos molio tinkas. Puikiai tinka žmonėms, mėgstantiems šviesias erdves.  Šis molio tinkas yra parduodamas mineralinio sauso skiedinio pavidalu. Juo padengtos sienos pasižymi difuzinėmis bei izoliacinėmis savybėmis, prie tokių sienų nekimba nešvarumai, neturi jokio kvapo ir yra be dirbtinių priedų. Nustatyta, kad molio tinku padengtos sienos ugnį atlaiko pusę valandos – tiek laiko užtenka žmonėms saugiai išeiti iš degančių patalpų.

Tinkas gali būti įvairių spalvų, kurios išgaunamos pridedant organinių spalvą suteikiančių medžiagų. Taip pat galima kurti įvairiausias kompozicijas ir faktūras, kad Jūsų interjeras būtų unikalus.
Parduodamas pakuotėse po 25 kg.

Kelmolis produktai

LAUKO darbams naudojami produktai

photo2

GRUNTAS PRG 30 (išeiga nuo 5 iki 9 kv. metrų iš vieno litro priklausomai nuo medienos kokybės)

GRUNTAS PRG 30 tai išskirtinis produktas, kuris yra gavęs metų gaminio vardą Lietuvoje. Ypač tinkamas apsaugoti mediena nuo mėlynavimo ir visų kitų grybelio rūšių, pagreitina džiūvimą, pagerina įsigeriamumą. Galima naudoti ant šviežiai nupjauto medžio.

Skirtas šlapiai ir sausai medienai. Jo sudėtyje nėra chloro. Apsaugo nuo 28 pelėsio ir grybelių rūšių, pagreitina medienos džiūvimą,  pagerina alyvos sukibimą su medžiu.

Impregnantas Ekotep

Impregnantas Ekotep pagamintas augaliniu pagrindu su dervomis. Pirmą kartą dengiamas du kartus, trečią kartą dengiamas po 2-3 sezono priklausomai nuo medienos kokybės ir oro sąlygų (vietovės). Trijų atspalvių: šviesaus, vidutinio ir tamsaus gintaro.
Nuo cheminių impregnantų skiriasi tuo, kad neužkemša medienios porų, leidžia išlaikyti namo natūralų mikroklimatą (natūralus drėgmės pašalinimas į išorę).
Kad būtų užtikrinta kokybė, būtina naudoti gruntą prieš dažant Ekotep.

Pigmentinis impregnantas Linotep

Pigmentinis impregnantas Linotep pagamintas iš natūralių žaliavų laikantis Skandinavų gamybos technologijų. Naudojami pigmentai iš gamtinių uolienų, todėl nudažyta mediena atrodo itin natūrali. Spalvą galima pagaminti pagal kliento užsakymą ir tai neprideda papildomų mokesčių.

VIDAUS darbams naudojami produktai

photo-10

EKOMASS dažyvės

Tai produktas, kuris nudažo ir apsaugo medieną bei išsaugo natūralią medžio tekstūrą.

Naudojamas rąstiniams namams, dailylentėms, baldams, mediniams žaislams, namų apyvokos daiktams  ir kitiems medienos dirbiniams impregnuoti. Ekomass taip pat yra skirtas pirčių ir saunų apdailai.

Naudojami pigmentai iš gamtinių uolienų, todėl nudažyta mediena atrodo itin natūrali, spalvą galima pagaminti pagal kliento pageidavimus.

Kelmolis produktų katalogas: KELMOLIS-produktai.