Stogas

Neužtenka turėti stogą virš galvos. Jam keliame kur kas daugiau reikalavimų. Svarbu, kad jis neleistų išeiti šilumai, o vasarą viduje išlaikytų vėsų orą, nepraleistų vėjo bei užtikrintų sveiką namo – taigi ir jo gyventojų – kvėpavimą. Stogo sandarumas itin svarbus taupant energiją, priešingu atveju energija eikvojama namo vidaus šildymui ar vėsinimui. Dažna statytojų klaida – sandarinimui naudojama garui nepralaidi plėvelė, kuri leidžia kauptis drėgmei ir atsirasti pelėsiui. Green’o stogo sandarinimui naudodami tinkamai parinktas statybines medžiagas, išvengsite drėgmės kaupimosi ir sukursite optimalios temperatūros bei drėgmės mikroklimatą namo viduje, minimizuodami šildymo bei elektros sąskaitas.

Techninės specifikacijos

Stogo šiltinimas STEICO ZELL

Stogas, palėpės bei pastogės – tai vietos, kuriose netenkama daugiausia šilumos. Todėl ypač svarbu pasirūpinti tinkama šių pastato elementų šilumos izoliacija bei sandaria konstrukcija.

„Grynas būstas“ rekomenduoja savo stogą apšiltinti natūralia Steico Zell įpučiama izoliacine medžiaga, kuri yra pralaidi vandens garams, dėl ko nesikaupia perteklinė drėgmė ir yra beveik nedegi ir natūrali. Daugiau informacijos apie STEICO gaminius: http://www.steico.com/en.html

Būtina atkreipti dėmesį, STEICO ZELL pristatomas supresuotas ir supakuotas į maišus po 25 kg. Tačiau tokios būklės medžiaga visiškai netinka stogų šiltinimui – ją būtiną susmulkinti, kad pasidarytų puri ir įpučiama lengvai prisitaikytų prie įvairiausių konstrukcijų bei užpildytų visus tarpelius.
Labiausiai tokiai procedūrai tinka speciali įranga – ISOBLOW STANDARD HF.

Šią įrangą Lietuvoje turime tik mes vieninteliai.
Daugiau informacijos apie pūtimo mašiną rasite čia .

ISOBLOW STANDARD susmulkina Steico Zell medžiagą ir įpučia į apšiltintinas namo ertmes. Mašina yra kompaktiška, santykinai lengva (sveria apie 200 kg), todėl ją lengva transportuoti.
Vaizdinėje medžiagoje, pateiktoje žemiau – susmulkintos STEICO Zell įputimas į ertmę, naudojant įrangą ISOBLOW STANDARD HF.

Stogo konstrukcijos sandarinimas

siga stogas Stogo konstrukciją būtina apsaugoti nuo išorinė drėgmės:  priešingu atveju, dėl besikaupiančios drėgmės pradės kauptis pelėsis, kuris yra kenksmingas tiek namo konstrukcijai, tiek žmonių sveikatai.

Green’am būstui įrengti mes rekomenduojame naudoti SIGA gaminius.

Viršutinei stogo konstrukcijai apsaugoti labiausiai tinka SIGA Majcoat plėvelė – tai kvėpuojančio fasado „oda“, kuri išleidžia garą ir ventiliuoja fasadą.

Apatiniam konstrukcijos segmentui sandarinti SIGA sukūrė plėvelę, kuri išleidžia perteklinį garą – tai SIGA Majpell.

Plėvelių sujungimo vietas būtina užsandarinti „kvėpuojančiomis“ lipniomis juostomis: iš išorės specialistai rekomenduoja SIGA WIGLUV, o iš vidaus – SIGA SICRALL.
Gamintojo informacija anglų kalba apie SIGA gaminius čia.