10

Apie mus

UAB „Grynas būstas“ – tai įmonė, kur Jūs vienoje vietoje rasite plačiausią Lietuvoje ekologiškų statybinių ir apdailos medžiagų asortimentą.

Be to, patarsime kaip dirbti su sveikomis medžiagomis. Jei neturite, kas įgyvendintų Jūsų sumanymus, padėsime rasti komandą, išmanančią sveikos statybos ir sveiko remonto ypatybes.

Mes žinome, kad šiuolaikinis pirkėjas renkasi ne tik sveiką maistą, bet ir sveiką, green’ą būstą. Jis yra informuotas apie kenksmingas medžiagas, kurių yra įprastose statybinėse prekėse, ir jis nepasiduoda įvairioms gudrioms formuluotėms apie neva „sveikas“ medžiagas. Jis žino, kaip atpažinti tikrą ekologišką daiktą.

Visgi jei pirkėjas dar tik susipažįsta su ekologiškais produktais, mes mielai atskleisime, kaip tokias medžiagas atskirti, vadovaujantis tiek Europos Sąjungoje, tiek visame likusiame pasaulyje pripažintais ženklais.

Mūsų siūloma produkcija tinka tiek mąstantiems ir svarstantiems statyti savo nuosavus jaukius namus, tiek jau turintiems ir norintiems renovuoti esamus. Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad bet kuris jau parengtas namo projektas gali būti pastatytas ir naudojant vien ekologiškas medžiagas.

Mes džiaugiamės, kad UAB „Grynas būstas“ pirkėjas yra sąmoningas: jam rūpi gamta, atsakingai gauti bei naudojami ištekliai, jam rūpi jo šeimos bei jo paties sveikata.

25
sveikesnių namų statybos metai
Mūsų vizija

green’i ir sveiki namai, pastatyti iš ekologiškų statybinių ir apdailos medžiagų.

Mūsų misija

pirkėjus aprūpinti tik pačiomis sveikiausiomis, rūpestingai gautomis, ekologiškomis statybos ir apdailos medžiagomis.