Apdaila

Molio tinkas

Molis kaip statybinė medžiaga naudojamas jau daugelį amžių. Šiandien žmonės tausodami savo sveikatą bei aplinką atsigręžia į laiko patikrintas medžiagas. UAB „Ecococon“ vietoje įprasto tinko naudoja ekologišką molio tinką, kuris savo savybėmis pralenkia įvairias dirbtines medžiagas.

Molio tinkas – tai statybinė medžiaga, kuri yra pagaminta iš molio, sutrinto į miltelius, smėlio, kreidos, celiuliozės. Papildomos natūralios medžiagos, be paties molio, įmaišomos dėl to, kad tinkas įgytų daugiau atsparumo, išdžiūvęs netrupėtų ir neskilinėtų. Be to, yra įvairių tinko spalvų, kurios išgaunamos įmaišant organinių pigmentų. Erdvės eksperimentavimui ir kūrybai yra į valias ne tik dėl spalvų bei išskirtinumo, bet ir dėl to, kad galima išgauti skirtingas paviršiaus faktūras, pvz., maišant su nendrėmis, šiaudais, šlifuojant.

Techninės specifikacijos

Rudas molio tinkas

13

Tai ypatingas mišinys be dirbtinių priedų, gautas tiksliai suderinus reikiamus natūralius komponentus. Išsiskiria šilta spalva, turi visas molio tinkui būdingas savybes: reguliuoja drėgmės kiekį, sugeria kvapus, neleidžia kauptis pelėsiui (t. y. veikia kaip natūralus fungicidas), puikiai izoliuoja šilumą, o karštu metų laiku patalpas apsaugo nuo išorinio karščio.

Skirtas vidaus darbams bei įvairiems paviršiams. Galima sukurti įvairias paviršiaus tekstūras, taip pat siekiant įgyvendinti savo interjero kūrimo norus, gali būti maišomas su baltu molio tinku.

Nurodyta kaina už 1 toną molio tinko.

Baltas molio tinkas

post_8851 copy

Ekologiškas šviesios ir švelnios spalvos molio tinkas. Puikiai tinka žmonėms, mėgstantiems šviesias erdves.  Šis molio tinkas yra parduodamas mineralinio sauso skiedinio pavidalu. Juo padengtos sienos pasižymi difuzinėmis bei izoliacinėmis savybėmis, prie tokių sienų nekimba nešvarumai, neturi jokio kvapo ir yra be dirbtinių priedų. Nustatyta, kad molio tinku padengtos sienos ugnį atlaiko pusę valandos – tiek laiko užtenka žmonėms saugiai išeiti iš degančių patalpų.

Tinkas gali būti įvairių spalvų, kurios išgaunamos pridedant organinių spalvą suteikiančių medžiagų. Taip pat galima kurti įvairiausias kompozicijas ir faktūras, kad Jūsų interjeras būtų unikalus.

Parduodamas pakuotėse po 25 kg.

molio_spalvos_2