Interjeras

Dwells plokštė

„DWELS“ – ekologiška išskirtinėmis savybėmis pasižyminti medienos plokštė

„DWELS“ – tai medienos plokštės, pasižyminčios išskirtinėmis techninėmis charakteristikomis, atsparios, lengvos, tvarios, dengtos dekoratyviu popieriumi, išmirkytu termoplastinėje melamino dervoje. „DWELS“ plokštės priskiriamos „SM‘art“ bendrovės asortimento SINCHRONIZUOTŲ PAVIRŠIŲ kategorijai; tiesą sakant, jos derina su visomis kompanijos MFC melaminu dengtomis plokštėmis, HPL aukšto slėgio laminatais ir ABS kantais. DWELS gaminama pagal užsakymą; galima užsakyti ir po 1 plokštę.

EKOLOGIŠKA. „DWELS“ plokščių gamyboje naudojama tik neperdirbta mediena iš tuopų plantacijų, esančių Po upės slėnyje. Taip užtikrinama trumpa 100 % itališkų žaliavų tiekimo grandinė. „DWELS“ nėra jokių perdirbtos medienos pėdsakų. Kadangi natūralios „DWELS“ plokštės yra skirtos namams, joms naudojami klijai yra be formaldehido ir visiškai bekvapiai. „DWELS“ plokštėse nėra jokių formaldehido priedų. „DWELS“ linija gaminama naudojant tik tuopų medieną, užaugintą plantacijose, tenkinančiose tinkamo gamtinių išteklių valdymo taisyklių sąlygas. Šios plokštės sudėtyje nėra tropinės medienos, todėl išvengiama pavojaus naudoti nežinomos arba nelegalios kilmės rąstus. „DWELS“ plokštėms suteiktas FSC sertifikatas.

Gizir Madera

Gizir „Madera“ kolekcija – tai aukščiausios kokybės plokštės, skirtos novatoriškiems sprendimams, realizuoti aukštos kokybės interjero baldams. Dvipusis beržo faneruotės paviršius turi gilų, reljefinį paviršių, kuris suteikia plokštei išraiškingumo ir natūralumo pojūtį. Gizir Maderos kolekcijos dizainą įkvėpė pati gamta. Tai tarsi originali beržo šerdis, elegantiškai padengta skirtingomis medinėmis tekstūromis, kurios atrodo kaip tobulas, natūralus produktas, išsiskiriantis paviršiaus unikalumu.

Plokštės pagrindo, faneros kokybė išgaunama iš tikros beržo šerdies. Ši mediena suteikia produktui ne tik aukštą kokybę, bet kartu jungiami išskirtiniai dekorai ir atspalviai, tampa idealia medžiaga baldams ir interjero dizainui, kurių panaudojimo galimybės labai plačios: pavyzdžiui, baldų fasadams, lentynoms, spintoms ir sienų dangoms.

Daugiau informacijos www.trukme.lt

Techninės specifikacijos

Dwells plokštė 

DIZAINAS. „DWELS“ plokštės dengiamos įvairių tekstūrų ir dekorų paviršiais, kurie yra parinkti taip, kad puikiai derėtų tarpusavyje. „DWELS“  gaminamos naudojant „SYNCHRO PORE“ apdailą ir puikią, modernią, gilią, kontrastingą matinę bei supermatinę tekstūrą. Kiekviena dizaino linija pasižymi tam tikru skaičiumi dekorų, specialiai parinktų ir derančių su atitinkamomis jų struktūromis. Be to, visos „DWELS“ asortimento plokštės dera su bendrovės „SM‘art“ gaminamomis MFC melaminu dengtomis plokštėmis, HPL aukšto slėgio laminatais ir ABS kantais, ir visa tai galima užsakyti net nuo 1 vieneto. O ko gi dar reikia patalpų dizainui?

15631479_10207614232181536_1069127014_o

VANDUO. „DWELS“ plokštės, pagamintos iš tikros tuopos, pasižymi labai maža vandens absorbcija, todėl yra tinkamos itin drėgnai aplinkai. „DWELS“ pritaikoma ten, kur įprastai naudojama fanera, dengta laminatu arba lukštu. Be to, šios plokštės dengtos karštu būdu: joms nenaudojami jokie industriniai arba savadarbiai rišikliai, kurie, be kita ko, labai dažnai sukelia techninių problemų (atsilupa, susidaro pūslės) arba estetinių defektų (grumstelių, nelygumų).

LENGVA. „DWELS“ plokštės gaminamos iš 100 % neperdirbtų tuopos skiedrų, todėl tai rinkoje lengviausios plokštės, kurias galima dengti melamino dekoratyviu popieriumi. „DWELS“ pasižymi maždaug 500 kg/m3 tankiu; panašiu į faneros ir gerokai mažesniu nei kitų baldinių plokščių.

TVIRTA. „DWELS“ plokštės gaminamos iš tuopos šerdies, suformuojamos iš didelių – plonų ir ilgų – orientuotų medžio skiedrų ir abiejose pusėse padengtos labai plonu drožlių sluoksniu. Ši ypatinga sandara užtikrina didelį atsparumą lenkimui, kadangi medienos gijos jai suteikia pastebimo standumo. „DWELS“ yra labai atsparios varžtų plėšimui; varžtas sukimba su tvirta mediena, todėl „DWELS“ plokštės ypač tinkamos naudoti didelės apkrovos vietose. Kita vertus, su „DWELS“ yra labai paprasta dirbti, nes tuopa, skirtingai nuo dervingos medienos rūšių, leidžia išgauti labai plonas skiedras, kurias lengviau apdirbti: laboratoriniai bandymai rodo, kad įrankių nusidėvėjimas yra net 50 % mažesnis nei vidutinis.

Gizir Madera plokštė

  • Dvipusis antibakterinis paviršius
  • Ekologiškai saugi (TS EN 71-3) atitinka vaikų žaislų standartą.
  • Draugiška aplinka

4