06

Ar Gryn‘o namo statyba ir išlaikymas kainuos brangiau nei tradicinio?

Aukščiausias rinkoje energetinis efektyvumas, maksimalus namų komfortas bei teigiamas poveikis Jūsų šeimos sveikatai lemia tai, kad Gryn’as būstas yra racionalumo lyderis ekologinių statybų sektoriuje. Trumpuoju laikotarpiu jis gali pasirodyti nežymiai brangesnis – tačiau nepalyginamai greičiau atsiperkantis – sprendimas nei tradicinės statybos ar kompromisiniai kvaziekologiniai pakaitalai.

Pavyzdžiui, užtikrindami didesnę viso pastato šiluminę varžą, kokybišką jo šiltinimą ir izoliavimą mūsų kvėpuojančiomis medžiagomis, išvengiate didelių išlaidų už dirbtines šildymo/ventiliacijos/oro kondicionavimo sistemas. Rinkoje yra daug aplinkai nekenksmingų ir kokybiškų medžiagų, kurios kainuoja panašiai kaip ir tradicinės, o kartais ir mažiau. Gryn‘as namas yra aukščiausios energetinio efektyvumo klasės (A), todėl gyvendami jame mažiau mokėsite už šildymą.

Be šių apčiuopiamų Gryn’o būsto pranašumų, yra ir dar vienas, kurį sunku įkainoti – tai Jūsų ir Jūsų šeimos sveikata. Įvertinkite natūralų mikroklimatą, visavertę apsaugą nuo toksinų, pelėsio ir grybelio, taip pat – tinkamo drėgnumo orą ir komfortišką temperatūrą, kurią garantuoja Gryn’as būstas.