Paslaugos

Ecococon sienų montavimas

Ecococon šiaudų skydai, kurie yra green’o kvėpuojančio būsto pagrindas, turi būti surinkti profesionaliai, tiksliai ir greitai. Be to, labai svarbu skydus tarpusavyje sujungti taip, kad nesusidarytų šalčio tiltai, kad namo konstrukcija būtų sandari, ir kad būtų išvengta šilumos nuostolių.

Skydų surinkimo procesą galima pamatyti žemiau.

Taigi šiai užduočiai įgyvendinti reikalingi įgudę specialistai, kurie Jūsų namo sienas, priklausomai nuo projekto sudėtingumo, gali surinkti per vieną arba dvi dienas.

„Grynas būstas“ bendradarbiauja su tokiais specialistais ir gali pasiūlyti įgudusią komandą, kuri patikimai surinks Jūsų kvėpuojančio namo konstrukcijas.

Kodėl verta rinktis mūsų rekomenduojamus profesionalus?

 Turi sukaupę sėkmingos darbo patirties su išskirtiniais Ecococon produktais : žino, kaip greitai, kokybiškai ir sandariai sujungti visus Jūsų namo skydus pagal pateiktus brėžinius.

 Skydus sujungia tiksliai, todėl išvengiama bet kokių šalčio tiltų susidarymo.

 Proceso pabaigoje meistrai sandariai uždengia konstrukciją difuzine plėvele.


„Ecococon“ sienos mazgo įrengimas

„Ecococon“ gaminiai yra sertifikuoti. Tai reiškia, kad šiaudų skydai yra komplektuojami su sertifikate nurodytomis aplinkai ir sveikatai draugiškomis medžiagomis, kurios apsaugo skydus nuo išorinio poveikio ir užtikrina unikalias namo savybes – namo sandarumą ir idealų mikroklimatą. Šie kriterijai yra ypač svarbūs, kad Jūsų namai būtų taupūs, nežalingi sveikatai ir kad patalpos turėtų optimalų 50 proc. drėgmės lygį.

Savo ruožtu „Grynas būstas“ bendradarbiauja su specialistais, kurie puikiai pažįsta darbo su „Ecococon“ sienos mazgu ypatybes ir yra savo srities žinovai.

Visgi, kas tai yra „Ecococon“ sienos mazgas ir kaip atliekami darbai?

1. Kai skydai yra surinkti, specialistai kruopščiai uždengia namo fasadą priešvėjine difuzine plėvele Tyvek PRO.

2. Ant plėvelės montuojamos STEICO PROTECT natūralaus medžio plaušo plokštės.

3.  Galiausiai atliekama namo fasado apdaila. Pagal Jūsų sumanymą, gali būti naudojamas mineralinis tinkas, fasado dailylentės ar kitos medžiagos.

4. Vidines namo sienas specialistai padengia specialiu natūraliu molio tinko mišiniu, kuris užtikrina tobulą drėgmės lygį patalpose.

Pagal tokią technologiją įrengti namai yra energetiškai efektyvūs, nekenksmingi sveikatai, puikiai apsaugoti nuo išorinio triukšmo bei karčio ar šalčio, namuose nesikaupia perteklinė drėgmė ir pelėsis.


Būtina atkreipti dėmesį, kad detalią sienų montavimo kainą galime apskaičiuoti tik pagal Jūsų pateiktą namo architektūrinį projektą.

Ir svarbiausia – „Gryno būsto“ rekomenduota komanda gali jį įrengti kokybiškai.